Mans mīļākais karš nonācis EastWest Filmdistribution izplatīšanā – EFM

- DEADLINE, Tom Grater, 23/02/21

EKSKLUZĪVI: Vīnes tirdzniecības apģērbs EastWest Filmdistribution ir pārņēmis pasaules tiesības Mans mīļākais karš, animācijas filma, kas pagājušajā gadā bija Annecy balvas ieguvēja, kur tā pirmizrādi piedzīvoja pasaulē. Filma ir piemērota šī gada Oskariem un Annijām.

Balstoties uz režisores Ilzes Burkovskas-Jākobsenas bērnības atmiņām par sava bēgšanas ceļa izveidi no totalitārā režīma, kas bija Padomju Latvija, filma savu demokrātijas atbalstošo vēstījumu vērš uz globālu, pieaugušo auditoriju, izmantojot izgrieztus animācijas un doc elementus.

Stāsts ir tāds: atklājot vācu karavīra mirstīgās atliekas savā smilšu kastē, jaunā Ilze brīnās, kas ir apglabāts zem valsts propagandas, un dodas atklājumu ceļojumā.

EastWest izpilddirektore Saša Vīzere par iegādi teica: “Reti mēs pat apsveram iespēju iegādāties animācijas mākslas filmas, bet Mans mīļākais karš ir unikāls tik daudzos veidos. Tas vienlaikus ir aizkustinošs un informatīvs, burvīgs un satraucošs, skaists un izteikti atklāts - patiesi oriģināls un savlaicīgs brīdinošs stāsts par totalitārisma cilvēciskajām izmaksām. Mēs priecājamies, ka mums ir iespēja šo māksliniecisko dārgakmeni nogādāt skatītāju vidū visā pasaulē. ”

Mans mīļākais karš Latvijas producents Guntis Trekteris (Ego Media) piebilda: “Neskatoties uz pandēmiju, In 2020 filma ir ļoti veiksmīgi apceļojusi festivālus, iegūstot daudzas balvas Eiropā, Āzijā un Ziemeļamerikā. Mēs ceram, ka sadarbība ar mūsu ilggadējo partneri EastWest Filmdistribution to novedīs pie skatītājiem visā pasaulē tieši laikā, kad teātri atkal tiek atvērti. ”

Dalīties-